Sunday, 11th December, 2022 @ 1:00 PM (+12 datesdatoer)Sunday, 11. December, 2022 kl 13:00 (+12 datesdatoer)
Sun 29. Jan, 2023 kl 13:00
Sun 29th Jan, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 26. Feb, 2023 kl 13:00
Sun 26th Feb, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 26. Mar, 2023 kl 13:00
Sun 26th Mar, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 23. Apr, 2023 kl 13:00
Sun 23rd Apr, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 28. May, 2023 kl 13:00
Sun 28th May, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 25. Jun, 2023 kl 13:00
Sun 25th Jun, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 30. Jul, 2023 kl 13:00
Sun 30th Jul, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 27. Aug, 2023 kl 13:00
Sun 27th Aug, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 24. Sep, 2023 kl 13:00
Sun 24th Sep, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 29. Oct, 2023 kl 13:00
Sun 29th Oct, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 26. Nov, 2023 kl 13:00
Sun 26th Nov, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11
Sun 10. Dec, 2023 kl 13:00
Sun 10th Dec, 2023 @ 1:00 PM
Lager11
Lager11

Søndagsmarked på Lager11

Søndagsmarked på Lager11

Details
Detaljer

Søndagsmarkedet på Lager11 er et innendørs marked som er åpent for alle som ønsker å selge brukte ting, klær, nytt design, planter, samleobjekter eller andre småting. Vi ønsker velkommen til et spennende marked der man både finner gjenbruk og unikt design.

 

Vår streetfood-hall holder åpent gjennom hele markedet, så her er det mulighet til å både finne noen skatter og prøve noen spennende retter fra våre 8 matboder.

 

Inngang på søndagsmarkedet er gratis.

Ønsker du å delta som utstiller med egen markedsplass koster dette 200,-
Booking av markedsplass:
sluppenveien11.hoopla.no/sales

Søndagsmarkedet på Lager11 er et innendørs marked som er åpent for alle som ønsker å selge brukte ting, klær, nytt design, planter, samleobjekter eller andre småting. Vi ønsker velkommen til et spennende marked der man både finner gjenbruk og unikt design.

 

Vår streetfood-hall holder åpent gjennom hele markedet, så her er det mulighet til å både finne noen skatter og prøve noen spennende retter fra våre 8 matboder.

 

Inngang på søndagsmarkedet er gratis.

Ønsker du å delta som utstiller med egen markedsplass koster dette 200,-
Booking av markedsplass:
sluppenveien11.hoopla.no/sales

#gjenbruk#marked#lager11#streetfood#mat#design